قبل
بعدی
قبل
بعدی

ویترین انتشارات کتابسرای میردشتی در نمایشگاه کتاب

برای مشاهده‌ی کتاب‌های انتشارات کتابسرای میردشتی در نمایشگاه کتاب، دسته‌بندی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

تمامی سفارش‌ها در نمایشگاه کتاب شامل تخفیف حداقل ۲۰ درصدی هستند. شما کتاب‌دوستان گرامی می‌توانید از نمایشگاه‌های استانی و یا نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران کتاب‌های مورد علاقه‌ی خود را به صورت آنلاین تهیه کنید. ارسال کتاب‌ها از طریق سامانه‌ی پست کتاب و البته کاملاً رایگان پست می‌شوند و در کمترین زمان ممکن به دستتان خواهد رسید.

blank

ایران به لطف پیشینه‌ی غنی تاریخی‌اش سفیر فرهنگ و هنر در سرتاسر جهان است و سعی‌مان نیز بر این بوده که اهمیت این  غنای فرهنگی و تاریخی را در کتاب‌های نفیس‌مان منعکس کنیم. کتاب‌های این بخش شامل اشعار سعدی، شاهنامه‌ی فردوسی، مثنوی مولانا؛ رباعیات خیام، دیوان عطار و باباطاهر، دیوان و غزلیات حافظ و … است که همگی به هنر اساتید برجسته‌ی خط مزین شده‌اند.

blank

هنر توانایی و مهارت خلق زیبایی است. کتاب‌های مبانی و کلیات هنر این مجموعه را به علاقه‌مندان این رشته توصیه می‌کنیم و اگر اهل هنر هستید، مجموعه‌ای غنی از زیرشاخه‌های هنر را برایتان فراهم آورده‌ایم؛ کتاب‌هایی با موضوع  هنرهای نمایشی، هنرهای تزئینی، هنرهای سنتی و هنرهای تجسمی که بی‌شک در راه پرپیچ‌وخم هنرآموزی و هنروری و هنرمندی یاری‌تان خواهند کرد.

blank

یکی از کارکردهای علوم انسانی فهم و کشف و ارائه‌ی تفسیر بر معنای کنش‌های انسانی است و شاخه‌ای از علوم است که وظیفه‌ی آموزش دارد. در این مجموعه از کتاب‌های انتشارات کتابسرای میردشتی، با کتاب‌هایی مواجه خواهید شد که به موضوعاتی همچون ادبیات، نمایش‌نامه، زبان‌شناسی، روان‌شناسی، فلسفه، علوم اجتماعی، تاریخ و مدیریت پرداخته‌اند.

دسترسی به محتوای متنی کتاب‌ها فقط با چند کلیک ساده

با ورود به این صفحه می‌توانید صفحاتی از تمام کتاب‌ها را بخوانید و در صورت نیاز، فایل نمونه‌ی کتاب مورد نظرتان را به رایگان دانلود کنید.

آدرس دفتر نشر و پخش : تهران – خیابان انقلاب – خیابان فخر رازی – بعد از تقاطع لبافی‌نژاد – نبش کوچه‌ی ماستری فراهانی – پلاک ۱۱ – طبقه اول – واحد ۱
ایمیل : info@mirdashti.com
تلفن : ۶۶۴۹۰۶۶۰-۰۲۱

آدرس دفتر نشر و پخش : تهران – خیابان انقلاب – خیابان فخر رازی – بعد از تقاطع لبافی‌نژاد – نبش کوچه‌ی ماستری فراهانی – پلاک ۱۱ – طبقه اول – واحد ۱

ایمیل : info@mirdashti.com

تلفن : ۶۶۴۹۰۶۶۰-۰۲۱

طراحی سایت توسط شرکت نما اندیشان

آواتار موبایل
Main Menu x