انتشارات کتابسرای میردشتی

انتشارات کتابسرای میردشتی با پشتوانه‌ای خانوادگی و تجربه‌ای حاصل از سال‌ها حضور در عرصه فرهنگ و هنر ایران زمین فعالیت خود را آغاز و تاکنون بیش ۳۰۰ عنوان کتاب و محصول فرهنگی منتشر و به بازار کتاب عرضه کرده است. انتشارات کتابسرای میردشتی کتاب را، که محصولی نفیس و سفیر اصالت و تاریخ پرگهر این سرزمین محسوب می‌شود، ارج نهاد و دست به خلق سبکی اصیل در تولید و نشر کتاب تحت عنوان «کتاب نفیس» زد و تا کنون بیش از ۱۳۰ عنوان کتاب‌ ارزشمند در این عرصه منتشر کرده است. این کتاب‌ها در زبان‌های مختلف و در حوزه‌ی ایرانشناسی، شعر و ادب فارسی، فرش ایران، نقاشی و خوشنویسی به چاپ رسیده‌اند.

انتشارات کتابسرای میردشتی با همان رویکرد احترام به کتاب در نقش محصولی ارزشمند و نظر به نیاز نسل جوان به محتوای به‌روز و متنوع در تمام حوزه‌های دانش، واحدهای تخصصی در حوزه‌ی هنرهای تجسمی، هنرهای سنتی و اصیل ایرانی، هنرهای نمایشی راه‌اندازی کرد و به تولید کتاب‌های متعددی در این حوزه‌ها پرداخت. چندی بعد نیز این انتشارات با ورود به حوزه‌های دیگری همچون ادبیات، فلسفه، سیاست، روانشناسی و ... بیش از ۲۰۰ عنوان کتاب در این حوزه‌ها منتشر و به بازار کتاب عرضه کرد.

ارسال با پیک در شهر تهران

در هرکجای تهران که باشید، فقط چند دقیقه با فروشگاه ماه فاصله دارید!

ارسال پستی به تمام کشور

اگر ساکن هر شهری به جز تهران هستید، کالای خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن با پست تحویل بگیرید.

بیشتر بدانید

پخش ویدیو

داستان برند

پخش ویدیو

جوایز

پخش ویدیو

اهداف و چشم‌اندازها

همکاری با ما

ناشران در توزیع کتاب

چناچه تمایل دارید فروش کتاب‌هایتان را به پخش کتاب میردشتی بسپارید، کافی است با «دفتر پخش» تماس بگیرید. مسئولان مرتبط پخش کتاب میردشتی راهنمایی‌های لازم را برایتان توضیح خواهند داد.

کتاب‌فروشی‌ها

در صورتی که تمایل دارید کتاب‌های پخش میردشتی را در کتابفروشی خود به فروش برسانید می‌توانید با «دفتر پخش میردشتی» تماس بگیرید. همکاری با شما مایه‌ی خرسندی ماست.

هنرمندان، نویسندگان و مترجمان

انتشارات کتابسرای میردشتی به همکاری با هنرمندان بزرگ کشور مفتخر است. شما نیز اگر می‌خواهید آثارتان را در این نشر به چاپ برسانید، کافی است با ما تماس بگیرید.

در بخش‌های دیگر

اگر تمایل دارید با مجموعه‌ی کتابسرای میردشتی در حوزه‌های دیگر همکاری داشته باشید، برای اطلاع از شرایط همکاری با ما تماس بگیرید.

آواتار موبایل
Main Menu x